K o m u n i k a t k o ń c o w y Finał SZS – Rejon Biała Podlaska Tenis stołowy indywidualnie dziewcząt i chłopców – GIMNAZJADA 2014/15


– hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie, przy ul. Wojska Polskiego 1

Zawody finansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz MSiT

System gier : ‘radziecki’

Końcowa klasyfikacja:

Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

1

Tymińska
Ewelina 

Gimnazjum
Rokitno

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

15

2

Najdyhor
Karolina

Gimnazjum
Tuczna

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

14

3

Kiliszek
Martyna

Gimnazjum
Huta Dąbrowa

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

13

4

Kłoda
Weronika

Gimnazjum
Wojcieszków

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

12

5

Antyborzec
Paulina

Gimnazjum
Kodeń

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady


11

6

Dziedzic Aleksandra

Gim. Gołąbki

10

7-8

Kania Paulina
Mirończuk Anita

Gim. Czemierniki
Gim. Komarówka P.

8,5
8,5

9-12

Parać Weronika
Kamola Joanna
Czemierowska Julia
Żuk Aleksandra

Gim. Komarówka P.
Gim. Jabłoń
PG 2 Biała Podlaska
Gim. Siemień

5,5
5,5
5,5
5,5

13-15

Bobruk Patrycja
Trochimiuk Dominika
Romaniuk Daniela

PG Parczew
PG 4 Biała Podlaska
PG 2 Biała Podlaska

2
2
2

Chłopcy 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt

1

Żuk
Arkadiusz

Gimnazjum
Siemień

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

13

2

Borodziuk
Mateusz

Gimnazjum
Tuczna

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

12

3

Beczek
Bartosz

Gimnazjum
Radoryż Kościelny

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

11

4

Naumiuk
Łukasz

Gimnazjum
Tuczna

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

10

5

Chwedoruk
Konrad

Gimnazjum
Konstantynów

awans
do Wojewódzkiej Gimnazjady

9

6

Bodziak Krzysztof

Gim. Siemień

8

7-8

Sadowski Kornel
Grzeszuk Bartosz

Gim. Radoryż Kościelny
Gim. 3 Łuków

6,5
6,5

9-12

Małaszuk Mateusz
Szypulski Szymon
Jakubczuk Dawid
Warsz Damin

PG 3 Biała Podlaska
Gim. Jabłoń
PG 2 Biała Podlaska
Gim. Czemierniki

3,5
3,5
3,5
3,5

13

Wirtek Karol

Gim. Rzemieślnicze Biała Podlaska

1

        G R A T U L U J E M Y     N A J L E P S Z Y M  !!

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził okolicznościowymi medalami trzech najlepszych zawodników w obu kategoriach. Czterech najlepszych uczniów otrzymało pamiątkowe dyplomy.

Punktacja szkół

Dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Punktacja 
pomocnicza

Punkty

do współzawod.
szkół

1

Gim. Rokitno

Bialski

Nowicki Tomasz

15

16

2

Gim. Tuczna
Gim. Komarówka P.

Bialski Radzyń Podl

Suwała Tadeusz
Mickiewicz Grzegorz

14
14

14,5
14,5

4

Gim. Huta Dąbrowa

Łuków

Czerniec Grzegorz

13

13

5

Gim. Wojcieszków

Łuków

Belniak Mirosława

12

12

6

Gim. Kodeń

Bialski

Drobczuk Piotr

11

11

7

Gim. Gołąbki

Łuków

Stolarczuk Joanna

10

10

8

Gim. Czemierniki

Radzyń Podl

Cholewa Waldemar

8,5

9

9

PG 2 Biała Podlaska

BP miasto

Chojnowska Anita

7,5

8

10

Gim. Jabłoń
Gim. Siemień

Parczew
Parczew

Zieńczuk Marzena
Główka Cezary

5,5
5,5

6,5
6,5

12

PG Parczew
PG 4 Biała Podlaska

Parczew
BP miasto

Matysiewicz Ryszard
Wieliczuk Grażyna

2
2

4,5
4,5

Chłopcy

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Punkty pomoc.

Punkty

do współzawod. szkół

1

Gim. Tuczna

Bialski

Suwała Tadeusz

22

16

2

Gim. Siemień

Parczew

Główka Cezary

21

15

3

Gim. Radoryż Kościelny

Łuków

Sobczyk Paweł

17,5

14

4

Gim. Konstantynów

Bialski

Woźniak Piotr

9

13

5

Gim. 3 Łuków

Łuków

Zabłocka Danuta

6,5

12

6

Gim. Jabłoń

PG 3 Biała Podlaska

Gim. Czemierniki

PG 2 Biała Podlaska

Parczew
BP miasto
Radzyń Podl.
BP miasto

Jaroszkiewicz Tomasz
Kapela Małgorzata
Cholewa Waldemar
Chojnowska Anita

3,5
3,5
3,5
3,5

9,5
9,5
9,5
9,5

10

Gim. Rzemieślnicze Biała Podlaska

BP miasto

Kozioł Łukasz

1

7

Przed przystąpieniem do Wojewódzkiej G I M N A Z J A D Y  2014/15
Kocudza, 26.11.2014 przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Panu Dyrektorowi ZSP –
Mirosławowi Kowalskiemu za udostępnienie hali sportowej.

Oprac.

Członek Zarządu LW SZS

mgr Andrzej Hulajko

Facebook