K o m u n i k a t k o ń c o w y Mistrzostwa SZS w Parczewie Piłka nożna halowa chłopców – GIMNAZJADA 2013/2014

– hala Gimnazjum w Jabłoniu, przy ul. Jadwigi Tokarskiej 2

W dniu 17.1.2014r. w hali sportowej Gimnazjum w Jabłoniu odbył się Turniej piłki nożnej halowej chłopców w ramach Powiatowej GIMNAZJADY

System gier:  ‘grupy’

Czas gry: 2 x 6 minut z przerwą 1 min.

Grupa  A

Gim. Podedwórze

Gim. Milanów

Gim. Dębowa Kłoda

Grupa B

Gim. Jabłoń – gospodarz zawodów

PG Parczew

Gim. Siemień

Kolejność gier:

Podedwórze – Milanów 0 : 1

Jabłoń – Parczew 2 : 0

Dębowa Kłoda – Podedwórze 1 : 3

Siemień – Jabłoń  0 : 2

Milanów – Dębowa Kłoda 6 : 0

Parczew – Siemień 2 : 0

Kolejność w grupach

Grupa A

Milanów 6 pkt 6 – 0

Podedwórze 3 pkt 3 – 1

Dębowa Kłoda 0 pkt 1 – 9

Grupa B

Jabłoń 6 pkt 8 – 0

Parczew 3 pkt 2 – 2

Siemień 0 pkt 0 – 4

mecz o 3. miejsce

Podedwórze – Parczew 0 : 4

Finał

Jabłoń – Milanów 2 : 3

Końcowa klasyfikacja:

Gimnazjum w Milanowie 5 pkt opiekun Tomasz Ściuba

Gimnazjum w Jabłoniu – 3 pktop. Tomasz Jaroszkiewicz

Publiczne Gimnazjum w Parczewie – 2 pkt op. Tomasz Świć

Gimnazjum w Podedwórzu – 1 pkt – op. Bogusław Szabat

Gimnazjum w Dębowej Kłodzie – 1pkt – op. Andrzej Kopiński

Gimnazjum w Siemieniu – 1 pktop. Cezary Główka

Drużyna Gimnazjum w Sosnowicy z nieznanych przyczyn
nie przybyła na zawody.

Najlepszy zespół nagrodzono okolicznościowym pucharem.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Zespół – Gimnazjum w Milanowie – wystąpił w następującym składzie: Romaniuk Grzegorz, Pieńkus Krystian, Kalinowski Przemysłąw, Kalinowski Michał, Olesiejuk Karol, Adamczyk Przemysław, Gidlewski Adrian, Nieścioruk Tomasz, Łazaruk Paweł, Olesiejuk Sylwester.

G R A T U L U J E M Y     N A J L E P S Z Y M  !!

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje Pani Dyrektor Gimnazjum w Jabłoniu – Justynie KowalskiejBabicz – za udostępnienie obiektu oraz nauczycielom WF – Marzenie Zieńczuk i Tomaszowi Jaroszkiewicz za przeprowadzenie Turnieju.

Facebook