K o m u n i k a t k o ń c o w y Powiatowe Mistrzostwa SZS w Parczewie Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców 


– IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ,
GIMNAZJADA, LICEALIADA 2014/2015
– obiekty przy Gimnazjum w Dębowej Kłodzie

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta 10 x 800 m

I miejsce SP Przewłoka czas: 33,40
                 awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
                
opiekun Krzewski Adam 5 pkt

IISP Podedwórze czas: 34,24
                
awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
                
op. Szabat Bogusław 4 pkt

III – SP Dębowa Kłoda – 3 pkt – czas: 36,07

IV – SP Sosnowica – 2 pkt – czas: 36,24

V – SP Kodeniec – 1 pkt – czas: 37,21

Chłopcy 10 x 1000 m

I miejsce SP Milanów czas: 44,35
                
awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
                
opiekun Ściuba Tomasz5 pkt

IISP Sosnowica czas: 44,46
                
awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
                
op. Szelaszuk Joanna 4 pkt

III   SP Podedwórze – 3 pkt – czas: 49,14

IV – SP Przewłoka – 2 pkt – czas: 50,48

V – SP Dębowa Kłoda – 1 pkt – czas: 53,47

VI – SP Kodeniec – 1 pkt – czas: 53,54

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie przybyły na zawody.

Puchar Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobył zespół:

dziewczęta – SP Przewłoka w składzie: Bokiniec Paulina,
Hryciuk Daria, Przekorzyńska Wiktoria, Przekorzyńska Gabriela, Lewandowska Weronika, Bobruk Dominika, Turek Julia, Wołos Gabriela, Talarko Maja, Kochan Zuzanna.

chłopcy – SP Milanów w składzie: Trościańczyk Bartłomiej,
Woźniak Mateusz, Romaniuk Eryk, Piekarski Mateusz, Niewiadomski Patryk, Łotys Daniel, Król Jakub, Niewiadomski Gabriel, Oworuszko Grzegorz, Wisznieweski Jakub, Bonik Mateusz, Przystupa Igor.

Wszystkie drużyna otrzymały pamiątkowe dyplomy.

GIMNAZJADA

Dziewczęta 10 x 800 m

I miejsceGimnazjum Jabłoń czas: 33,04

                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Zieńczuk Marzena 5 pkt

II Gimnazjum Podedwórze czas: 33,09
                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
op. Szabat Bogusław 4 pkt

III – Gimnazjum Siemień – 3 pkt – czas: 33,15

IV – Gimnazjum Milanów – 2 pkt – czas: 33,32

V – Gimnazjum Dębowa Kłoda – 1 pkt – czas: 33,50

Chłopcy 10 x 1000 m

I miejsce Gimnazjum w Milanowie czas: 36,32
                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Ściuba Tomasz 5 pkt

II   Publiczne Gimnazjum Parczew czas: 36,52
                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Chmielarz Mirosław 4 pkt

III – Gimnazjum Jabłoń – 3 pkt – czas: 37,26

IV – Gimnazjum Dębowa Kłoda – 2 pkt – czas: 38,45

V – Gimnazjum Podedwórze – 1 pkt – czas: 38,80

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie przybyły na zawody.

Puchary Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobyły zespoły:

dziewczęta – Gimnazjum w Jabłoniu w składzie: Nieścioruk Katarzyna, Mironiuk Weronika, Duda Marta, Mironiuk Dominika, Klimejko Anna, Klimejko Paulina, Klimejko Magda,  Andruszczak Sylwia, Milaniuk Łucja, Bojko Gabriela, Sidorczuk Magdalena, Lewczuk Diana.

chłopcy – Gimnazjum w Milanowie w składzie: Łazaruk Paweł, Końko Patryk, Kunach Bartłomiej, Nikoniuk Adrian, Olesiejuk Sylwester, Paciorkowski Patryk, Sidorczuk Bartłomiej, Trościańczyk Daniel, Klej Kamil, Sak Bartłomiej, Pawlak Bartosz.

Wszystkie drużyna otrzymały pamiątkowe dyplomy.

LICEALIADA

Dziewczęta – 10 x 800 m

I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Parczewie

                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Dziuba Dariusz 5 pkt

II Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Stańko Rafał 4 pkt

Chłopcy  – 10 x 1500 m

I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Parczewie
                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Dziuba Dariusz 5 pkt

II Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
                 awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
                
opiekun Stańko Rafał 4 pkt

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie wzięły udziału w imprezie.

Puchary Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobyły zespoły:

dziewczęta – I LO w Parczewie w składzie: Jószczuk Elżbieta, Wojciechowska Katarzyna, Bielska Katarzyna, Kaczorowska Kamila, Piątek Weronika, Dragan Julia, Kucyk Małgorzata, Wawryszczuk Agnieszka, Szafran Weronika, Bieńko Weronika, Partyka Katarzyna, Szypulska Angelika, Ciopcińska Monika.

chłopcy – I LO w Parczewie w składzie: Szafran Patryk, Cieślik Wojciech, Wójcik Patryk, Skoczylas Kamil, Wąsowski Jakub, Lipiński Sebastian, Jastrzębski Michał, Siarkowski Łukasz, Błażewicz Piotr, Sankowski Kamil, Łucjan Łukasz.

Obie drużyna otrzymały pamiątkowe dyplomy.

            G R A T U L U J E M Y     N A J L E P S Z Y M  !!

Przed wyjazdem na Finał SZS Rejon Biała Podlaska,
Wisznice
2.10.2014, przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników, podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kopii wpłaty wpisowego.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Panu Dyrektorowi Gimnazjum w Dębowej Kłodzie – Edwardowi Targosz
za udostępnienie obiektów oraz nauczycielowi WF – Andrzejowi Kopińskiemu za pomoc przy organizacji Mistrzostw.

Facebook