K o m u n i k a t k o ń c o w y Powiatowe Mistrzostwa SZS w Parczewie Tenis stołowy drużynowo dziewcząt i chłopców – LICEALIADA 2014/2015

– hala Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu

System gier : ‘każdy z każdym’

Wyniki gier:

Dziewczęta

ZS CKR Jabłoń – I LO II Parczew 0 : 3

I LO I Parczew – ZSP Parczew 3 : 0

ZSP I Parczew – ZS CKR Jabłoń 3 : 1

I LO II Parczew – I LO I Parczew 0 : 3

I LO I Parczew – ZS CKR Jabłoń 3 : 0

ZSP Parczew – I LO II Parczew 1 : 3

Chłopcy

I LO Parczew – ZSP Parczew 0 : 3

ZS CKR Jabłoń – ZDZ Parczew 1 : 3

ZDZ Parczew – I LO Parczew 0 : 3

ZSP Parczew –  ZS CKR Jabłoń 3 : 0

ZS CKR Jabłoń – I LO Parczew 2 : 3

ZDZ Parczew – ZSP Parczew 1 : 3

Końcowa klasyfikacja:

Dziewczęta

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Pkt

1

I LO I Parczew
(Markowska Klaudia,
Panasiuk Marlena)

Jaśkiewicz Rafał

awans

5

2

I LO II Parczew
(Kucyk Małgorzata, Kamola Anna)

Jaśkiewicz Rafał

3

ZSP Parczew
(Grochowska Aleksandra,
Kotlińska Paulina)

Hulajko Andrzej

awans

4

4

ZS CKR Jabłoń
(Bobruk Mariola,
Woźniak Katarzyna)

Waszczuk Jarosław

3

Chłopcy 

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Pkt

1

ZSP Parczew
(Olszewski Oskar, Saba Kacper)

Hulajko Andrzej

awans

5

2

ZDZ Parczew
(Juchimiuk Adrian, Kaczor Adam)

Korniluk Daniel

awans

4

3

I LO Parczew
(Daciuk Szymon, Kopeć Kacper, Świszcz Hubert)

Jaśkiewicz Rafał

3

4

ZS CKR Jabłoń
(Żyhaluk Przemysław, Piotruk Sylwester, Szustowicz Sebastian)

Waszczuk Jarosław

2

G R A T U L U J E M Y     N A J L E P S Z Y M  !!

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził okolicznościowymi pucharami drużyny z miejsc I-III (wśród dziewcząt
i chłopców)
. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Przed przystąpieniem do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
Radzyń Podlaski, 12.1.2015 (poniedziałek) przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Dyrekcji ZS CKR w Jabłoniu za udostępnienie hali sportowej oraz
nauczycielowi WF Jarosławowi Waszczuk za przeprowadzenie Turnieju.

Facebook