Komunikat końcowy – Finał SZS – Rejon Biała Podlaska Tenis stołowy indywidualnie dziewcząt i chłopców rocznik 2002 – 2003 oraz 2004 i młodsi – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2014/2015

System gier : ‘radziecki’

Końcowa klasyfikacja:

  1. Dziewczęta

rocznik 2004 i młodsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Powiat

Pkt pomoc

1

Korszeń Weronika

Komarówka P.

Radzyń P.

awans

11

2

Korycińska Zofia

Dobryń Duży

Bialski

awans

10

3

Cholewa Julia

Czemierniki

Radzyń P.

awans

9

4

Czemierowska Kinga

Styrzyniec

Bialski

awans

8

5-6

Sopyła Edyta

Olesiejuk Angelika

Wola Okrzejska

Chotyłów

Łuków

Bialski

6,5
6,5

7-8

Hordejuk Karolina
Wilczyńska Aleksandra

Przewłoka
Przewłoka

Parczew

Parczew

4,5
4,5

9-11

Kapszukiewicz Klara

Chomiuk Aleksandra

Sacharczuk Julia

SP 1 Biała Podl. SP 9 Bała Podl.

Podedwórze

BP miasto

BP miasto

Parczew

2
2
2

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Powiat

Pkt pomoc

1

Przekorzyńska Wiktoria

Przewłoka

Parczew

awans

10

2

Grzeszyk Gabriela

Misie

Bialski

awans

9

3

Buczyńska Aneta

Wnętrzne

Łuków

awans

8

4

Lipka Julia

Jabłoń

Parczew

awans

7

5-6

Korgul Julia
Kroszczyńska Amelia

Huta Dąbrowa
SSP Biała P.

Łuków
BP miasto

5,5
5,5

7-8

Zjawińska Aleksandra
Piotrowicz Karolina

SP 9 Biała P. Piszczac

BP miasto

Bialski

3,5
3,5

9-10

Osipiuk Aleksandra
Głowacka Klaudia

Dawidy
SSP Biała Podl.

Parczew
BP miasto

1,5
1,5

  1. Chłopcy

rocznik 2004 i młodsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Powiat

Pkt pomoc

1

Czerniec Mikołaj

Krzywda

Łuków

awans

15

2

Nowek Cezary

Huta Dąbrowa

Łuków

awans

14

3

Jalowski Mikołaj

Krzywda

Łuków

awans

13

4

Koryciński Miłosz

Dobryń Duży

Bialski

awans

12

5-6

Karwacki Fabian
Wołowik Jakub

SP 2 Parczew
Komarówka P.

Parczew
Radzyń P.

10,5
10,5

7-8

Wąsowicz Tomasz
Łukasiewicz Mateusz

Komarówka P.
Misie

Radzyń P.
Bialski

8,5
8,5

9-12

Matejek Bartłomiej
Nowaszczuk Kacper
Jaroszkiewicz Piotr
Puchtel Nikodem

SP 1 Biała Podl.
Rokitno
SP 4 Biała Podl.
Komarówka P.

BP miasto
Bialski
BP miasto
Radzyń P.

5,5
5,5
5,5
5,5

13-15

Bielas Łukasz
Klajda Maciej
Szymański Maciej

Podedwórze
Przewłoka
SP 1 Biała Podl.

Parczew
Parczew
BP miasto

2
2
2

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Powiat

Pkt pomoc

1

Mainusz Jakub

Komarówka P.

Radzyń P.

awans

15

2

Buczyński Arkadiusz

Wnętrzne

Łuków

awans

14

3

Redzik Konrad

Wnętrzne

Łuków

awans

13

4

Ustymowicz Jakub

SP Tuczna

Bialski

awans

12

5-6

Bieńczyk Cezary
Filipiuk Mateusz

Radoryż Smol.
Komarówka P.

Łuków
Radzyń P.

10,5
10,5

7-8

Bajda Mateusz
Domański Wojciech

Juliopol
Halasy

Parczew
Bialski

8,5
8,5

9-12

Wapa Daniel
Najda Krystian
Winiarek Mateusz
Szymczuk Paweł

Komarówka P.

Juliopol
SP 1 Biała Podl.
SP 1 Biała Podl.

Radzyń P.
Parczew
BP miasto
BP miasto

5,5
5,5
5,5
5,5

13-15

Kowaluk Bartosz
Jarmuł Mateusz
Krasucki Bartosz

Neple
Przewłoka
SP 4 Biała Podl.

Bialski
Parczew
BP miasto

2
2
2

G R A T U L U J E M Y N A J L E P S Z Y M !!

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził okolicznościowymi medalami zawodników z miejsc I-III we wszystkich kategoriach. Czterech najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymało pamiątkowe dyplomy.

Punktacja szkół do współzawodnictwa

  1. Dziewczęta

rocznik 2004 i młodsze

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Pkt
pomoc

Pkt
do współzaw.

1

SP Komarówka P.

Radzyń P.

Steckiewicz Cezary

11

16

2

SP Dobryń Duży

Bialski

Niedźwiedź Marzena

10

15

3-4

SP Przewłoka

SP Czemierniki

Parczew Łuków

Krzewski Adam
Kaznowska Edyta

9
9

13,5
13,5

5

SP Styrzyniec

Bialski

Maksymiuk Zbigniew

8

12

6-7

SP Wola Okrzejska
SP Chotyłów

Łuków Bialski

Skalska-Byzdra Iwona
Sieraj Artur

6,5
6,5

10,5
10,5

8-10

SP Podedwórze

SP 1 Biała Podl.

SP 9 Biała Podl.

Parczew BP miasto BP miasto

Szabat Bogusław
Denicki Dariusz
Szalecka Anna

2
2
2

8
8
8

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Pkt
pomoc

Pkt
do współzaw.

1

SP Przewłoka

Parczew

Krzewski Adam

10

16

2

SP Misie

Bialski

Męczyński Łukasz

9

15

3

SP Wnętrzne

Łuków

Malinowska Edyta

8

14

4

SP Jabłoń

Parczew

Chilimoniuk Marzenna

7

13

5

SP Huta Dąbrowa

Łuków

Czerniec Grzegorz

5,5

12

6

SSP Biała Podl.

BP miasto

Doluk Agata

5

11

7-8

SP 9 Biała Podl.
SP Piszczac

BP miasto
Bialski

Szalecka Anna
Siepatowska Dorota

3,5
3,5

9,5

9

SP Dawidy

Parczew

WOłos Bożena

1,5

8

  1. Chłopcy

rocznik 2004 i młodsi

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Pkt
pomocnicze

Pkt
do współzaw.

1

SP Krzywda

Łuków

Mizak Paweł

28

16

2

SP Komarówka P

Radzyń Podl

Steckiewicz Cezary

24,5

15

3

SP Huta Dąbrowa

Łuków

Czerniec Grzegorz

14

14

4

SP Dobryń Duży

Bialski

Niedźwiedź Marzena

12

13

5

SP 2 Parczew

Parczew

Ignatowicz Grzegorz

10,5

12

6

SP Misie

Bialski

Męczyński Łukasz

8,5

11

7

SP 1 Biała Podl.

BP miasto

Denicki Dariusz

7,5

10

8-9

SP Rokitno
SP 4 Biała Podl.

Bialski
BP miasto

Hura Dorota
Tarkowska Anetta

5,5
5,5

8,5
8,5

10-11

SP Przewłoka
SP Podedwórze

Parczew
Parczew

Krzewski Adam
Szabat Bogusław

2
2

6,5
6,5

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Pkt
pomoc

Pkt
do współzaw.

1

SP Komarówka P

Radzyń Podl

Steckiewicz Cezary

31

16

2

SP Wnętrzne

Łuków

Malinowska Edyta

27

15

3

SP Juliopol

Parczew

Kwiatek Jerzy

14

14

4

SP Tuczna

Bialski

Suwała Tadeusz

12

13

5

SP 1 Biała Podl.

BP miasto

Denicki Dariusz

11

12

6

SP Radoryż Smol.

Łuków

Łaszczewski Marcin

10,5

11

7

SP Halasy

Bialski

Szcześniak Agnieszka

8,5

10

8-10

SP Przewłoka
SP Neple
SP 4 Biała Podl.

Parczew
Bialski
BP miasto

Krzewski Adam
Borodziuk Mariola
Tarkowska Anetta

2
2
2

8
8
8

Przed wyjazdem na Wojewódzkie IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2014/2015 – Kocudza, 25.11.2014 przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej
i kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Panu Dyrektorowi ZSP – Mirosławowi Kowalskiemu za udostępnienie hali sportowej celem przeprowadzenia Finału Rejonu Biała Podlaska.

Facebook