Komunikat końcowy – Finału Rejonu Biała Podlaska w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców– Igrzyska przeprowadzonego w dniu 28.11.2013

Finału Rejonu Biała Podlaska w Pływaniu Indywidualnym

i Drużynowym

Dziewcząt i Chłopców– Igrzyska

przeprowadzonego w dniu 28.11.2013 r. godz.10.00

pływalnia MOSiR w Radzyniu Podlaskim.

Zawody finansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz MSiT

50m st. dow. – dziewczęta
Miejsce

1

Stefaniuk Oliwia SP 3 Międzyrzec Podl.

AWANS 29,87

2

Mandziuk Magdalena SP 2 Biała Podl.

AWANS 35,80

3

Maleńczuk Diana SP 3 Biała Podlaska

AWANS 37,29

4

Chudowolska Julia SP 3 Międzyrzec Podl.

38,55

5

Silipicka Oliwia SP 6 Biała Podlaska

39,70

6

Lesiuk Eliza SP 3 Międzyrzec Podlaski

40,39

7

Mierz Aleksandra SP 2 Parczew

43,48

8

Gozdur Dominika SP 2 Parczew

44,63

9

Mateńk Katarzyna SP 1 Łuków

47,39

10

Kalisz Natalia SP 2 Parczew

49,65

50m st. dow. chłopcy
Miejsce

1

Borkowski Adrian SP Nr 4 Łuków.

AWANS 31,38

2

Ciok Jakub SP 3 Międzyrzec Podl.

AWANS 34,17

3

Jakimiak Jakub SP 3 Międzyrzec Podl.

AWANS 34,23

4

Gromadzki Hubert SP3 Międzyrzec Podl.

34,80

5

Juszczuk Krzysztof SSP Biała Podlaska

35,60

6-7

Bomba Bartosz SP9 Biała Podlaska

38,63

6-7

Nowak Mikołaj SP 2 Parczew

40,04

8

Kostrzewa Bartek SP2 Radzyń Podl.

41,64

9

Zdunek Filip SP1 Łuków.

43,24

10 Siuj Maciej SP1 Łuków D
50m st. grzb. – dziewczęta
Miejsce

1

Celińska Zuzanna SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 40,05

2

Sosnowska Paulina SP1 Łuków

AWANS 41,87

3

Gomółka Klaudia SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 46,11

4

Kuczborska Patrycja SP3 Biała Podl

48,40

5

Zając Patrycja SP3 Biała Podlaska

49,98

6

Brankiewicz Julia SP3 Międzyrzec Podl.

51,25

7

Bąk Anastazja SP2 Radzyń Podlaski

59,14

8

Kuchta Eliza SP2 Parczew

59,80

9

Grzypiros Alicja SP1 Łuków

1,05,76

10 Trubalska Marta SP2 Parczew D
50m st. grzb. – chłopcy
Miejsce
1 Przychodzki Bartek SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 42,34

2 Syryjczyk Radosław SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 43,82

3 Suchodolski Szymon SP1 Łuków.

AWANS 44,17

4 Puszkarski Mikołaj SP3 Międzyrzec Podl.

46,10

5 Szajda Emil SP2 Parczew

50,32

6 Stańczyk Filip SP3 Biała Podl.

52,25

7 Maleńczuk Patryk SP3 Biała Podlaska

52,51

8 Chudych Mateusz SP2 Parczew

1,02,61

50m st. klas. – dziewczęta
Miejsce

1

Włodarczyk Zuzanna SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 43,94

2

Węgrzyniak Aleksandra SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 45,31

3

Piech Wiktoria SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 49,09

4

Kuczyńska Gabrysia SP9 Biała Podlaska

50,23

5

Sienkiewicz Anna SP Nr 2 Radzyń Podl.

53,25

6

Pykacz Wiktoria SP6 Biała Podl.

54,84

7

Mościcka Zuzanna SP4 Łuków

1,0056

8

Buławska Karolina SP3 Biała Podlaska

D

9

Lada Aleksandra SP4 Łuków

D

50m st. klas. – chłopcy
Miejsce

1

Celiński Jakub SP3 Międzyrzec Podl.

AWANS 39,37

2

Chromiński Bartosz SP5 Łuków

AWANS 42,33

3

Walczak Patryk SP1 Łuków

AWANS 46,56

4

Biadań Patryk SP3 Międzyrzec Podl.

46,79

5

Mikołajczuk Aleksander SP3 Międzyrzec Podl.

49,54

6

Kopeć Rafał SP Zalesie

50,14

7

Toczek Piotr SPS Biała Podl.

51,06

8

Tur Maciej SP3 Biała Podlaska

55,06

9

Frończuk Patryk SP9 Biała Podlaska

D

8x 25m st. dow. – dziewczęta
Miejsce

1

SP Nr3 Międzyrzec Podlaski pkt.16

AWANS 2,18,44

2

SP Nr 3 Biała Podlaska pkt.15

AWANS 2,31,70

3

SP Nr 2 Biała Podlaska pkt.14

2,40,39

4

SP Nr 2 Parczew pkt.13

2,52,63

5

SP Nr 2 Radzyń Podl. pkt.12

2,52,74

6

SP Nr 1 Łuków pkt. 11

3,12,66

7

SP Nr 5 Łuków pkt 10

3,14,30

8x 25m st. dow. chłopcy
Miejsce

1

SP Nr 3 Międzyrzec Podlaski pkt.16

AWANS 2,12,95

2

SP Nr 2 Biała Podlaska pkt.15

AWANS 2,41,39

3

SP Nr 5 Łuków pkt. 14

2,42,08

4

SP Nr 1 Łuków pkt. 13

2,44,60

5

SP Nr 3 Biała Podlaska pkt. 12

2,44,93

6

SP Nr 2 Radzyń Podl. pkt. 11

2,55,11

7

SP Nr 2 Parczew pkt. 10

2,57,93

Punktacja indywidualna Dziewczęta : Punktacja indywidualna Chłopcy :

I . SP 3 Międzyrzec Podl. 16 I. SP 3 Międzyrzec Podl. 16

II. SP 3 Biała Podl. 15 II. SP 1 Łuków. 15

III. SP 1 Łuków 14 III. SP 4 Łuków 14

IV. SP 2 Parczew 14 IV. SP 2 Parczew 13

V.SP 2 Biała Podl. 13 V-VI SP 3 Biała Podl. 12

VI. SP 6 Biała Podl. 12 SSP Biała Podl. 12

VII. SP 2 Radzyń Podl. 11 VII. SP 9 Biała Podl. 11

VIII. SP 9 Biała Podl 10 VIII. SP Zalesie pow.Łuków 10

IX. SP 4 Łuków 8 IX. SP 2 Radzyń Podl. 9

Puchary Szkolnego Związku Sportowego w kat. Dziewcząt i Chłopców otrzymały trzy pierwsze sztafety, wszystkie drużyny dyplomy i indywidualnie po 3-ch zawodników

w każdym stylu otrzymało medale i dyplomy ufundowane przez Zarząd Powiatu

w Radzyniu Podlaskim.

Awans do Finału Wojewódzkiego po 2-wie drużyny w kat. Dziewcząt i Chłopców

w sztafetach i indywidualnie po 3-ch zawodników w każdym stylu .

Finał Wojewódzki w dniu 04.12.2013 Godz. 10:00 Pływalnia w Zamościu .

Radzyński Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji oraz pracownikom MOSiR

w Radzyniu Podlaskim za pomoc w przeprowadzeniu i organizacji finału .

Facebook