Komunikat końcowy – Mini koszykówka dziewcząt i chłopców – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2014/2015

Powiatowe Mistrzostwa SZS w Parczewie

– hala Zespołu Placówek Oświatowych w Podedwórzu

Dziewczęta

Zgłoszone zespoły:

  • Szkoła Podstawowa w Podedwórzu
  • Szkoła Podstawowa w Przewłoce
  • Szkoła Podstawowa w Rudnie
  • Szkoła Podstawowa w Dawidach

System gier: ‘pary’

Czas gry: 4 x 5 minut

  • Podedwórze – Dawidy 22 : 12
  • Przewłoka – Rudno 20 : 10

mecz o III miejsce

Dawidy – Rudno 3 : 9

Finał

Podedwórze – Przewłoka 10 : 6

Końcowa kolejność

I miejsce – SP Podedwórze – 5 pkt – awans do Finału Rejonu Biała Podlaska

– opiekun Szabat Bogusław

skład zespołu: Sacharczuk Julia, Lewczuk Amelia, Bełdyk Małgorzata, Kiryczuk
Martyna, Bliźniuk Aleksandra, Borsuk Klaudia, Gromysz Agnieszka, Kozioł Wiktoria, Hołunowicz Patrycja, Pasieczna Łucja, Derlikiewicz Beata.

II miejsce – SP Przewłoka – 4 pkt  – op. Krzewski Adam

skład zespołu: Izdebska Julia, Bobruk Dominika, Przekorzyńska Wiktoria, Hryciuk Daria, Duda Dominika, Talarko Maja, Wołos Gabriela, Wójcik Emilia, Przekorzyńska Gabriela.

III miejsce – SP Rudno – 3 pkt  – op. Chilczuk Janusz

skład zespołu: Paciorkowska Wiktoria, Furman Karolina, Oniszczuk Paulina, Pajdosz Natalia, Lewczuk Aleksandra, Naumiuk Gabriela, Czech Amelia, Zdolska Magdalena, Szwaj Karolina, Klimkowicz Anita.

IV miejsce – SP Dawidy – 2 pkt  – op. Wołos Bożena

skład zespołu: Sidorczuk Maria, Głaz Martyna, Kucyk Marcelina, Dzyr Elżbieta, Kapała Agnieszka, Simoniuk Małgorzata, Osipiuk Aleksandra, Bojko Aleksandra, Wasilewska Weronika, Łobejko Gabriel.

Finału Rejonu Biała Podlaska – Konstantynów, 3.03.2015

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie przybyły na zawody.

Chłopcy

Zgłoszone zespoły:

  • Szkoła Podstawowa w Podedwórzu
  • Szkoła Podstawowa w Przewłoce
  • Szkoła Podstawowa w Rudnie

System gier: ‘każdy z każdym’

Czas gry: 4 x 5 minut

  • Przewłoka – Rudno 11 : 10
  • Rudno – Podedwórze   5 : 21
  • Podedwórze – Przewłoka 32 : 8

Końcowa kolejność

I miejsce – SP Podedwórze – 5 pkt – awans do Finału Rejonu Biała Podlaska

– opiekun Szabat Bogusław

skład zespołu: Konon Michał, Król Norbert, Litwiński Piotr, Michalski Macie, Zielonka Hubert, Chojnacki Wojciech, Żukowski Konrad, Puła Kacper, Bliźniuk Hubert, Malewicz Tomasz.

II miejsce – SP Przewłoka – 4 pkt  – op. Krzewski Adam

skład zespołu: Kurowski Adrian, Jarmuł Mateusz, Drożdż Michał, Puła Adam, Abramowicz Bartłomiej, Krasiński Igor, Solecki Piotr, Matejuk Jakub, Chudek Kacper, Hryciuk Oskar, Duda Maciej.

III miejsce – SP Rudno – 3 pkt  – op. Chilczuk Janusz

skład zespołu: Juszczyński Maciej, Jakuszko Bartłomiej, Tatur Jakub, Szwaj Dawid, Junak Dominik, Kaczorowski Adarian, Kozak Kacper, Kantarewicz Bartłoemij, Furman Patryk, Kozak Mikołaj.

Finału SZS Rejon Biała Podlaska – Biała Podlaska, 27.2.2015

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie przybyły na zawody.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził okolicznościowymi pucharami najlepsze drużyny (wśród dziewcząt i chłopców). Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Dyrekcji Zespołu Placówek Oświatowych w Podedwórzu za udostępnienie hali
oraz nauczycielowi WF – Bogusławowi Szabat za przeprowadzenie Turnieju.

Załącznik:

Facebook