Komunikat końcowy – Mistrzostwa SZS w Parczewie Liga LA dziewcząt i chłopców – GIMNAZJADA 2011/12 


– obiekty MOSiR w Parczew, przy ul. Jana Pawła II 1

Końcowa klasyfikacja

Dziewczęta:

Gimnazjum Jabłoń 5 pkt wynik 816pkt

opiekun Zieńczuk Marzena

awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska

Publiczne Gimnazjum Parczew – 3 pkt     649 pkt

– opiekun Golecka Anna

Gimnazjum Podedwórze – 2 pkt     635pkt

– opiekun Wilkowska Teresa

Gimnazjum Milanów 1 pkt       570 pkt 

– op. Smoleń Michał

Chłopcy:

Publiczne Gimnazjum Parczew 5 pkt wynik 1055 pkt

opiekun Matysiewicz Ryszard
awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska

Gimnazjum Podedwórze – 3 pkt       966 pkt

– opiekun Wilkowska Teresa

Gimnazjum Jabłoń – 2 pkt     843 pkt

– opiekun Jaroszkiewicz Tomasz

Gimnazjum Milanów 1 pkt         660 pkt 

– op. Smoleń Michał

Puchary Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobyła drużyna: dziewczętaGim. Jabłoń w składzie: Myka Dominika, Szypulska Gabriela, Abramczyk Agnieszka, Dragan Julia, Kędracki Natalia, Waszczuk Oliwia, Waszczuk Dominika, Woźniak Katarzyna, Wołos Dominika, Lewczuk Katarzyna, Łućko Anna, Marciniuk Patrycja, Iwanejko Weronika, Kędracki Diana, Szypulska Elżbieta.

chłopcyPG Parczew w składzie: Wierzbicki Damian, Domański Przemysław, Krzewski Michał, Pawlik Sebastian, Siepsiak Cezary, Drążek Krystian, Waniowski Kacper, Goliszewski Patryk, Gawryołek Grzegorz, Kowalski Cyprian, Wiśniewski Dawid, Ciesielski Piotr, Smarz Oskar, Rybak Wojciech, Kopiński Przemysław, Syty Adam, Trzmielewski Adam, Kopeć Kacper, Augustyniak Grzegorz, Kamiński Mateusz.

Wszystkie drużyny (wśród dziewcząt i chłopców) otrzymały pamiątkowe dyplomy.

G R A T U L U J E M Y     N A J L E P S Z Y M  !!

Przed wyjazdem na Finał Rejonu Biała Podlaska, 22.5.2012 przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kserokopii wpłaty wpisowego.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Dyrekcji MOSiR w Parczewie za udostępnienie obiektu
i nauczycielom wychowania fizycznego Goleckiej Annie i Matysiewicz Ryszardowi za pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.

Załączniki: 

Facebook