Komunikat końcowy – Powiatowe Mistrzostwa SZS w Parczewie Mini siatkówka ‘4’ dziewcząt – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2014/15

sala Szkoły Podstawowej w Dawidach

System gier: ‘grupy’ do 2. wygranych setów i 20 pkt

Punktacja: wygrana – 2, porażka – 1, walkower – 0

Zgłoszone zespoły:

  1. SP ‘SIW’ Paszenki
  2. SP Rudno
  3. SP 1 Parczew                                        
  4. SP Przewłoka
  5. SP Sosnowica
  6. SP Dawidy

Gr. A

  1. Dawidy
  2. Parczew
  3. Rudno

Gr. B

  1. Sosnowica
  2. Przewłoka
  3. Paszenki

Kolejność gier:

  1. Rudno – Dawidy 2 : 0 (20:18, 21:19 )
  2. Sosnowica – Paszenki 2 : 1 (20:3, 15:20, 15:7)
  3. Rudno – Parczew 2 : 0 (20:8, 21:19)
  4. Przewłoka – Paszenki 2 : 0 (20:6, 20:7)
  5. Dawidy – Parczew 2 : 1 (20:15, 12:20, 15:11)
  6. Sosnowica – Przewłoka 0 : 2 (11:20, 9:20)

półfinały

  1. Rudno – Sosnowica 2 : 0 (20:15, 21:19)
  2. Dawidy – Przewłoka 0 : 2 (14;20, 14:20)

III miejsce

  1. Dawidy – Sosnowica 2 : 1 (20:16, 17:20, 15:11)

Finał

  1. Rudno – Przewłoka 1 : 2 (20:13, 10:20, 12:15)

Końcowa kolejność:

1 m SP Przewłoka 5 pktawans do Finału Rejonu Biała Podlaska

opiekun Adam Krzewski

w składzie: Bobruk Dominika, Izdebska Julia, Turek Julia, Hryciuk Daria, Przekorzyńska Wiktoria, Duda Dominika, Wójcik Emilia, Wołos Gabriela, Kochan Zuzanna

2 m SP Rudno – 4 pkt – op. Janusz Chilczuk

w składzie: Pajdosz Natalia, Zdolska Magda, Ciok Julia, Naumiuk Gabriela, Oniszczuk Paulina, Szwaj Karolina, Lewczuk Aleksandra, Furman Karolina,  Iwaszko Zuzanna, Klimkowicz Anita

3 m SP Dawidy – 3 pkt – op. Bożena Wołos

w składzie: Kucyk Marcelina, Dzyr Elżbieta, Głaz Martyna, Simoniuk Małgorzata, Kapała Agnieszka, Osipiuk Aleksandra, Wasilewska Weronika, Dzyr Zofia

4 m SP Sosnowica – 2 pkt – op. Joanna Szelaszuk

w składzie: Skowronek Julia, Śmiech Julia, Śmiech Klaudia, Hać Aleksandra, Grzeszczuk D., Mazurek A., Górska A., Ryś K., Budzyńska K.

56m SP 1 Parczew – 1 pkt – op. Andrzej Kaczmarek

w składzie: Szwaj Julia, Płachnio Nela, Hurko Julia, Prażewska Małgorzata, Kleszczyńska Marcelina, Ochnik Marcelina, Świrska Marika, Walczyna Weronika, Jószczuk Aleksandra, Jesień Sandra

SP,, SIW’’ Paszenki – 1 pkt – op. Renata Waszczuk

w składzie: Izdebska Aleksandra, Krzywda Natalia, Sikora Wiktoria, Sobczuk Małgorzata,  Stempniak Katarzyna, Banaszczuk Julia, Jarmoszewska Kinga, Matczuk Paulina

G R A T U L U J E M Y     N A J L E P S Z Y M  !!

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził okolicznościowymi pucharami zespoły z miejsc I–III. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Pozostałe szkoły z niewiadomych przyczyn nie przybyły na zawody.

Przed wyjazdem na Finał Rejonu SZSBiała Podlaska, 20.01.2015 (wt) przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników, podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kopii wpłaty składki członkowskiej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Pani Dyrektor Szkoły w Dawidach – Agnieszce Tarasiuk za udostępnienie obiektu oraz nauczycielowi WF – Bożenie Wołos za przeprowadzenie turnieju.

Załączniki:

Facebook