Komunikat końcowy – Powiatowe Mistrzostwa SZS w Parczewie Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, GIMNAZJADA, LICEALIADA 2014/2015

  1. IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziewczęta – 10 x 800 m

I miejsce – SP Przewłoka – czas: 33,40
– awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
– opiekun Krzewski Adam – 5 pkt

II – SP Podedwórze – czas: 34,24
– awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
– op. Szabat Bogusław – 4 pkt

III – SP Dębowa Kłoda – 3 pkt – czas: 36,07

IV – SP Sosnowica – 2 pkt – czas: 36,24

V – SP Kodeniec – 1 pkt – czas: 37,21

Chłopcy – 10 x 1000 m

I miejsce – SP Milanów – czas: 44,35
– awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
– opiekun Ściuba Tomasz – 5 pkt

II – SP Sosnowica – czas: 44,46
– awans do Finału Rejonu Biała Podlaska
– op. Szelaszuk Joanna – 4 pkt

III – SP Podedwórze – 3 pkt – czas: 49,14

IV – SP Przewłoka – 2 pkt – czas: 50,48

V – SP Dębowa Kłoda – 1 pkt – czas: 53,47

VI – SP Kodeniec – 1 pkt – czas: 53,54

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie przybyły na zawody.

Puchar Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobył zespół:

  • dziewczęta – SP Przewłoka w składzie: Bokiniec Paulina,
    Hryciuk Daria, Przekorzyńska Wiktoria, Przekorzyńska Gabriela, Lewandowska Weronika, Bobruk Dominika, Turek Julia, Wołos Gabriela, Talarko Maja, Kochan Zuzanna.

  • chłopcy – SP Milanów w składzie: Trościańczyk Bartłomiej,
    Woźniak Mateusz, Romaniuk Eryk, Piekarski Mateusz, Niewiadomski Patryk, Łotys Daniel, Król Jakub, Niewiadomski Gabriel, Oworuszko Grzegorz, Wisznieweski Jakub, Bonik Mateusz, Przystupa Igor.

Wszystkie drużyna otrzymały pamiątkowe dyplomy.

  1. GIMNAZJADA

Dziewczęta – 10 x 800 m

I miejsce – Gimnazjum Jabłoń – czas: 33,04

– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Zieńczuk Marzena – 5 pkt

II – Gimnazjum Podedwórze – czas: 33,09
– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– op. Szabat Bogusław – 4 pkt

III – Gimnazjum Siemień – 3 pkt – czas: 33,15

IV – Gimnazjum Milanów – 2 pkt – czas: 33,32

V – Gimnazjum Dębowa Kłoda – 1 pkt – czas: 33,50

Chłopcy – 10 x 1000 m

I miejsce – Gimnazjum w Milanowie – czas: 36,32
– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Ściuba Tomasz – 5 pkt

II – Publiczne Gimnazjum Parczew – czas: 36,52
– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Chmielarz Mirosław – 4 pkt

III – Gimnazjum Jabłoń – 3 pkt – czas: 37,26

IV – Gimnazjum Dębowa Kłoda – 2 pkt – czas: 38,45

V – Gimnazjum Podedwórze – 1 pkt – czas: 38,80

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie przybyły na zawody.

Puchary Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobyły zespoły:

  • dziewczęta – Gimnazjum w Jabłoniu w składzie: Nieścioruk Katarzyna, Mironiuk Weronika, Duda Marta, Mironiuk Dominika, Klimejko Anna, Klimejko Paulina, Klimejko Magda, Andruszczak Sylwia, Milaniuk Łucja, Bojko Gabriela, Sidorczuk Magdalena, Lewczuk Diana.

  • chłopcy – Gimnazjum w Milanowie w składzie: Łazaruk Paweł, Końko Patryk, Kunach Bartłomiej, Nikoniuk Adrian, Olesiejuk Sylwester, Paciorkowski Patryk, Sidorczuk Bartłomiej, Trościańczyk Daniel, Klej Kamil, Sak Bartłomiej, Pawlak Bartosz.

Wszystkie drużyna otrzymały pamiątkowe dyplomy.

  1. LICEALIADA

Dziewczęta – 10 x 800 m

I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Parczewie

– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Dziuba Dariusz – 5 pkt

II – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Stańko Rafał – 4 pkt

Chłopcy – 10 x 1500 m

I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Parczewie
– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Dziuba Dariusz – 5 pkt

II – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
– awans do Finału SZS – Rejon Biała Podlaska
– opiekun Stańko Rafał – 4 pkt

Pozostałe szkoły z nieznanych przyczyn nie wzięły udziału w imprezie.

Puchary Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Parczewie zdobyły zespoły:

  • dziewczęta – I LO w Parczewie w składzie: Jószczuk Elżbieta, Wojciechowska Katarzyna, Bielska Katarzyna, Kaczorowska Kamila, Piątek Weronika, Dragan Julia, Kucyk Małgorzata, Wawryszczuk Agnieszka, Szafran Weronika, Bieńko Weronika, Partyka Katarzyna, Szypulska Angelika, Ciopcińska Monika.

  • chłopcy – I LO w Parczewie w składzie: Szafran Patryk, Cieślik Wojciech, Wójcik Patryk, Skoczylas Kamil, Wąsowski Jakub, Lipiński Sebastian, Jastrzębski Michał, Siarkowski Łukasz, Błażewicz Piotr, Sankowski Kamil, Łucjan Łukasz.

Obie drużyna otrzymały pamiątkowe dyplomy.

G R A T U L U J E M Y N A J L E P S Z Y M !!

Przed wyjazdem na Finał SZS – Rejon Biała Podlaska,
Wisznice – 2.10.2014, przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników, podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kopii wpłaty wpisowego.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Panu Dyrektorowi Gimnazjum w Dębowej Kłodzie – Edwardowi Targosz
za udostępnienie obiektów oraz nauczycielowi WF – Andrzejowi Kopińskiemu za pomoc przy organizacji Mistrzostw.

Facebook