Komunikat końcowy – Powiatowe Mistrzostwa SZS w Parczewie Tenis stołowy indywidualnie dziewcząt i chłopców rocznik 2002 – 2003 oraz 2004 i młodsi IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2014/2015

System gier : ‘radziecki’

Końcowa klasyfikacja:

  1. Dziewczęta

rocznik 2004 i młodsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt pomocnicza

1

Wilczyńska Aleksandra

Przewłoka

awans

9

2

Sacharuk Julia

Podedwórze

awans

8

3

Hordejuk Karolina

Przewłoka

awans

7

4

Kalinowska Amelia

Juliopol

6

5

Hetmaniuk Wiktoria

Przewłoka

5

6

Skrzeczkowska Gabriela

Juliopol

4

7

Zamyłko Weronika

Podedwórze

3

8

Jaroszewicz Angelika

Podedwórze

2

9

Skrzeczkowska Natalia

Juliopol

1

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt pomocnicza

1

Przekorzyńska Wiktoria

Przewłoka

awans

15

2

Lipka Julia

Jabłoń

awans

14

3

Osipiuk Aleksandra

Dawidy

awans

13

4

Izdebska Julia

Przewłoka

12

5-6

Sokół Joanna

Duda Dominika

Juliopol

Przewłoka

10,5
10,5

7-8

Kucyk Marcelina
Rola Karolina

Dawidy
Jabłoń

8,5
8,5

9-12

Gromysz Agnieszka
Kuflowska Katarzyna
Głaz Martyna
Sobieszek Klaudia

Podedwórze
SP 2 Parczew
Dawidy
Juliopol

5,5
5,5
5,5
5,5

13-15

Bliźniuk Aleksandra
Borsuk Klaudia
Musik Katarzyna

Podedwórze

Podedwórze

Juliopol

2
2
2

  1. Chłopcy

rocznik 2004 i młodsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt pomocnicza

1

Karwacki Fabian

SP 2 Parczew

awans

21

2

Bielas Łukasz

Podedwórze

awans

20

3

Klajda Maciej

Przewłoka

awans

19

4

Matejuk Jakub

Przewłoka

18

5-6

Klimiuk Dawid

Lotek Kacper

SP 2 Parczew
Przewłoka

16,5
16,5

7-8

Gryczuk Bartłomiej
Kozak Mikołaj

Kodeniec

Rudno

14,5
14,5

9-11

Karpiuk Maciej
Wocior Łukasz
Denejko Witold

Rudno
Rudno
Gęś

12
12
12

12-15

Bajda Krzysztof
Niewiadowski Maciej
Łoszak Kacper

Tokarski Mateusz

Juliopol
SP 2 Parczew

Podedwórze

Kodeniec

8,5
8,5
8,5
8,5

16-21

Jaworski Robert
Dzyr Rafał

Cymerman Piotr
Ciok Patryk
Gajko Bartłomiej
Bojko Jakub

Juliopol
Dawidy

Juliopol
Rudno
Przewłoka
Dawidy

3,5
3,5
3,5
3,5
3,5
3,5

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Pkt pomocnicza

1

Jarmuł Mateusz

Przewłoka

awans

22

2

Najda Krystian

Juliopol

awans

21

3

Bajda Mateusz

Juliopol

awans

20

4

Matejuk Jakub

Przewłoka

19

5-6

Szajda Emil
Syryjczyk Konrad

SP 2 Parczew
Jabłoń

17,5
17,5

7-8

Zielonka Hubert

Król Norbert

Podedwórze

Podedwórze

15,5
15,5

9-12

Ozon Adrian

Kaczorowski Adrian

Trubaj Macin

Haponiuk Kacper

Juliopol

Rudno

Jabłoń

SP 2 Parczew

12,5
12,5
12,5
12,5

13-15

Gryczuk Michał

Szajda Emil

Fajerman Jakub

Kodeniec

SP 2 Parczew

Kodeniec

9

9

9

16-22

Kurowski Adrian

Szypulski Jakub

Wołos Patryk

Duda Dawid

Chojnacki Wojciech

Dzyr Łukasz

Kozak Kacper

Przewłoka

Dawidy

Jabłoń

Dawidy

Podedwórze

Gęś

Rudno

4

4

4

4

4

4

4

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził
pamiątkowymi medalami i dyplomami zawodników i zawodniczki
z miejsc I-III w każdej kategorii wiekowej.

Punktacja do sportowego współzawodnictwa szkół

  1. Dziewczęta

rocznik 2004 i młodsze

Miejsce

Szkoła

Gmina

Opiekun

Pkt
pomoc.

Pkt
do współzaw.

1

SP Przewłoka

Parczew

Krzewski Adam

21,0

5

2

SP Podedwórze

Podedwórze

Szabat Bogusław

13,0

4

3

SP Juliopol

Siemień

Kwiatek Jerzy

11,0

3

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Szkoła

Gmina

Opiekun

Pkt
pomoc.

Pkt
do współzaw.

1

SP Przewłoka

Parczew

Krzewski Adam

37,5

5

2

SP Dawidy

Jabłoń

Wołos Bożena

27,0

4

3

SP Jabłoń

Jabłoń

Chilimoniuk Marzenna

22,5

3

4

SP Juliopol

Siemień

Kwiatek Jerzy

18,0

2

5

SP Podedwórze

Podedwórze

Szabat Bogusław

14,5

1

6

SP 2 Parczew

Parczew

Ignatowicz Grzegorz

5,5

1

  1. Chłopcy

rocznik 2004 i młodsi

Miejsce

Szkoła

Gmina

Opiekun

Pkt
pomoc.

Pkt
do współzaw.

1

SP Przewłoka

Parczew

Krzewski Adam

53,5

5

2

SP 2 Parczew

Parczew

Ignatowicz Grzegorz

46,0

4

3

SP Rudno

Milanów

Chilimoniuk Janusz

38,5

3

4

SP Podedwórze

Podedwórze

Szabat Bogusław

28,5

2

5

SP Kodeniec

Dębowa Kł.

Wojciechowska Anna

23,0

1

6

SP Juliopol

Siemień

Kwiatek Jerzy

15,5

1

7

SP Gęś

Jabłoń

Tarasiuk Wioletta

12,5

1

8

SP Dawidy

Jabłoń

Wołos Bożena

7,0

1

rocznik 2002 – 2003

Miejsce

Szkoła

Gmina

Opiekun

Pkt
pomoc.

Pkt
do współzaw.

1

SP Juliopol

Siemień

Kwiatek Jerzy

53,5

5

2

SP Przewłoka

Parczew

Krzewski Adam

45,0

4

3

SP 2 Parczew

Parczew

Ignatowicz Grzegorz

39,0

3

4

SP Podedwórze

Podedwórze

Szabat Bogusław

35,0

2

5

SP Jabłoń

Jabłoń

Chilimoniuk Marzenna

34,0

1

6

SP Rudno

Milanów

Chilczuk Janusz

16,5

1

7

SP Kodeniec

Dębowa Kł.

Wojciechowska Anna

9,0

1

8

SP Dawidy

Jabłoń

Wołos Bożena

7,0

1

9

SP Gęś

Jabłoń

Tarasiuk Wioletta

4,0

1

Pozostałe szkoły z nieznanych powodów nie przybyły na zawody.

Przed przystąpieniem do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
– hala ZSP w Parczewie, przy ul. Wojska Polskiego 1 – 20.11.2014 przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
Dyrekcji Szkoły w Podedwórzu za udostępnienie obiektu i nauczycielowi WF
– Bogusławowi Szabat za przeprowadzenie Turnieju.

Facebook