Mistrzostwa SZS w Parczewie Liga LA i indywidualne zawody LA dziewcząt i chłopców

– obiekty MOSiR w Parczewie

100 m (dz)

  1. Sokołowska Katarzyna Podedwórze 15,3
  2. Kędracka Natalia Jabłoń 15,5
  3. Waszczuk Oliwia Jabłoń 15,8
  4. Szypulska Elżbieta Jabłoń 16,2
  5. Mazurek Karolina Podedwórze 16,6

100 m (chł)

  1. Milaniuk Mateusz Jabłoń 12,9
  2. Koszko Patryk Parczew 13,0
  3. Smarz Oskar Parczew 13,0
  4. Lipiński Sebastian Parczew 13,1
  5. Osipiuk Marcin Jabłoń 13,3
  6. Klimkowicz Konrad Podedwórze 13,7
  7. Błążewicz Piotr Parczew 13,8
  8. Milaniuk Kacper Parczew 14,0

300 m (dz)

  1. Szajda Blanka Jabłoń 56,0
  2. Dawidiuk Paulina Jabłoń 56,9
  3. Hapon Katarzyna Jabłoń 72,8

300 m (chł)

  1. Zarzycki Michał Parczew 42,1
  2. Kulig Przemysław Parczew 42,5
  3. Korybski Maciej Parczew 42,5
  4. Mackiewicz Cezary Podedwórze 43,4
  5. Sankowski Kamil Parczew 44,2
  6. Niczyporuk Dominik Jabłoń 46,7
  7. Kossakowski Łukasz Jabłoń 48,9
  8. Klimkowicz Adam Jabłoń 50,4

600 m (dz)

  1. Piątek Weronika Parczew 2:06,3
  2. Łućko Anna Jabłoń 2:16,4
  3. Wołos Dominika Jabłoń 2:20,7

1000 m (chł)

  1. Wąsowski Jakub Parczew 3:00,4
  2. Gawryołek Grzegorz Parczew 3:14,6
  3. Kowalczuk Wiktor Jabłoń 3:19,7
  4. Kalisz Bartłomiej Parczew 3:36,9
  5. Wołowik Kamil Parczew 3:43,1
  6. Kozłowski Dawid Parczew 3:46,5

4×100 m (dz)

  1. Gim. Jabłoń 1:02,7
  2. Gim. Podedwórze 1:05,6

4×100 m (chł)

  1. PG Parczew 51,6
  2. Gim. Podedwórze 52,3
  3. Gim. Jabłoń 53,7

Sztafeta szwedzka chłopców

  1. PG Parczew 79,8

Skok w dal (dz)

  1. Dragan Julia Jabłoń 4,00
  2. Hoft Laura Parczew 3,85
  3. Osipuk Magda Jabłoń 3,81
  4. Zieńczuk Magda Parczew 3,63
  5. Kotlińska Paulina Parczew 3,59
  6. Rykucka Sylwia Jabłoń 3,47
  7. Chwalczuk Natalia Parczew 3,23

Skok w dal (chł)

  1. Wiśniewski Dawid Parczew 5,30
  2. Sadowski Dawid Parczew 5,20
  3. Szałkowski Adrian Podedwórze 4,57
  4. Lewczuk Kamil Jabłoń 4,55
  5. Ptasznik Patryk Jabłoń 4,49
  6. Hulewicz Maksymilian Jabłoń 4,36
  7. Oleszczuk Maciej Parczew 4,30
  8. Saweczko Kacper Parczew 4,10

Pchnięcie kulą 3kg (dz)

  1. Petruk Wioletta Podedwórze 8,43
  2. Bzoma Patrycja Jabłoń 8,42
  3. Wilczyńska Ewelina Parczew 7,90
  4. Fijałkowska Aleksandra Parczew 7,42
  5. Król Paulina Podedwórze 7,45
  6. Kaczan Iga Jabłoń 7,22
  7. Dawidiuk Karolina Jabłoń 6,09

Pchnięcie kulą 5 kg (chł)

  1. Wilkowski Radosław Podedwórze 11,50
  2. Kulikowski Dawid Jabłoń 9,95
  3. Walenciuk Konrad Parczew 9,93
  4. Szymański Bartłomiej Parczew 9,47
  5. Chlebek Piotr Jabłoń 9,46
  6. Marszał Przemysław Parczew 8,77
  7. Świć Mateusz Parczew 8,64
  8. Smarz Oskar Parczew 9,49 (PK)

Rzut Oszczepem (dz)

  1. Lewczuk Katarzyna Jabłoń 14,0

Rzut oszczepem (chł)

  1. Sęczkowski Kacper Jabłoń 38,89
  2. Gryczuk Dawid Podedwórze 37,50
  3. Lewczuk Adrian Jabłoń 34,20

Skok wzwyż (chł)

  1. Machiewicz Cezary Podedwórze 145

Skok wzwyż (dz)

  1. Korneluk Daria Podedwórze 135

LIGA LA (zawody drużynowe)

Dziewczęta

Gimnazjum Jabłoń 5 pkt wynik 719pkt

awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska

opiekun Zieńczuk Marzena

Chłopcy

Publiczne Gimnazjum Parczew 5 pkt wynik 1062pkt

awans do Finału SZS Rejon Biała Podlaska
opiekun Chmielarz Mirosław

Gimnazjum Jabłoń 3 pkt wynik – 907pkt
– op. Jaroszkiewicz Tomasz

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził pamiątkowymi dyplomami zawodników z miejsc I – III wśród dziewcząt
i chłopców, jak również szkoły w zawodach drużynowych.

Przed wyjazdem na Finał SZS Rejon Biała Podlaska Huta Dąbrowa, 14.5.2013 (wtorek) przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników, podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kopii wpłaty składki członkowskiej.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje
nauczycielom WF – Annie Janczewskiej, Marzenie Zieńczuk i Mirosławowi Chmielarzowi za przeprowadzenie imprezy.

Facebook