Rejonowy kalendarz imprez 2015/2016

G I M N A Z J A D A  2015/2016

8.10.2015 Adamów (zmiana terminu 9.10.2015)

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców (awans po 2. drużyny dz i chł)

18.11.2015 Parczew – Tenis stołowy indywidualny dziewcząt i chłopców
(awans po 3. zawodników w kat dz i chł z powiatu)

4.12.2015 Radzyń Podlaski – Pływanie sztafety i indywidualnie dziewcząt i chłopców
(awans po 2. drużyny dz i chł z powiatu) (zgłoszenie indywidualne i drużynowe zawodników na 4 dni
przed zawodami)

20.01.2016 Radzyń Podlaski – Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców
(awans po 2. drużyny dz i chł z powiatu)

10.03.2016 Łuków – Piłka ręczna dziewcząt

11.03.2016 Parczew – Piłka siatkowa chłopców

15.03.2016 Łuków – Piłka ręczna chłopców

17.03.2016 Biała Podlaska – Koszykówka dziewcząt

18.03.2016 Biała Podlaska – Piłka siatkowa dziewcząt

22.03.2016 Biała Podlaska – Koszykówka chłopców

20.04.2016 Biała Podlaska (zmiana terminu 25.04.2016)
Piłka nożna chłopców (5+1 boisko Orlik buty halówki)

26.04.2016 Parczew – Piłka nożna dziewcząt (5+1 boisko Orlik buty halówki)

20.05.2016 Biała Podlaska, stadion AWF – Liga LA dziewcząt i chłopców,
(awans po 1 drużyny dz i chł z powiatu) – zgłoszenie indywidualne i drużynowe zawodników na 4 dni przed zawodami

20.05.2016 Biała Podlaska, stadion AWF – Liga LA indywidualnie dziewcząt i chłopców – po 3. zawodników z powiatu (zgłoszenie indywidualne i drużynowe zawodników na 4 dni przed zawodami)

31.05.2016 Biała Podlaska, stadion AWF, godz. 11,30 – sztafety 4 x 100 m oraz sztafety szwedzkie dziewcząt i chłopców (zgłoszenie indywidualne i drużynowe zawodników do organizatora 4 dni przed zawodami)

3.06.2016 Biała Podlaska – Dwubój nowoczesny (awans 2 drużyny)

Odpowiedzialni za imprezy rejonowe:

1.  Bialski Szkolny Związek Sportowy – Stanisław Polaczuk
21-500 Biała Podlaska, ul Piłsudskiego 38
kom. 501/051-533
www.bszs.republika.pl
e-mail: bszs@op.pl

2. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie – Marcin Grzeczyński
21-400 Łuków, ul. Partyzantów 8/20
kom. 698/647-397
www.szs.lukow.pl
e-mail: grzeczny8@wp.pl

3. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie – Andrzej Hulajko
21-200 Parczew, ul. Wojska Polskiego 1
kom. 501/270-660
www.szs.parczew.pl
e-mail: szs@parczew.pl

4. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Radzyniu Podlaskim – Marek Frączek
21-300 Radzyń Podlaski, ul. Partyzantów 8
kom. 600/835-602
e-mail: frmarek@interia.pl

 

Facebook